GÜVEN
KALİTE
HIZLI MONTAJ
FİRMAMIZI ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bahçelievler Cam Balkon

Yaz ve kış aylarında balkonunuzu adeta evinizin bir bölümü gibi kullanmak istemez misiniz? Eğer ‘evet bu çok iyi olurdu!’ diyorsanız doğru yere geldiniz. Zira artık cam balkon sistemleri sayesinde, kapanan balkonunuz adeta bir oda gibi konforlu bir şekilde kullanılabilecek. Hem de açılıp kapanabilen paneller sayesinde dilediğiniz zaman o eski, havadar balkonunuza da kavuşabileceksiniz.

Bugün balkonlar bir evin en değerli bölümlerinden birisi ve balkonu olmayan evde nefes almak bazen çok zor olabiliyor. Balkonlarımızda cam kapama olmadığı zaman sadece 3-4 ay kadar verimli bir şekilde kullanabiliyoruz. Yazın çok sıcak günlerde ve yağışlı havalarda balkonu kullanmak imkansız hale geldiği gibi yağışlar dolayısı ile balkonumuz bir anda çamurlu bir zemine sahip oluyor. Yine üstü açık olması sebebiyle de kuş türü hayvanların pislikleri balkona doluyor ve sürekli bir temizlik gerektiriyor.

Bunların önüne geçmek adına tasarlanmış olan cam balkon kapama sistemleri sayesinde artık bu dertleri kendinizden uzaklaştıracaksınız. Bahçelievler cam balkon firması olarak Kurulumu oldukça basit olduğu için programlarınızı aksatmadan yaptırabileceğiniz sistemi, balkonunuz çok büyük olmadığı ve şekli de standartlara uygun olduğu müddetçe sadece 1 gün içerisinde inşa edip teslim ediyoruz.

Cam Balkon Kapama Sistemleri

Bu sistemlerde en önemli iki kriter malzeme kalitesi ve profesyonel işçiliktir. Zira cam balkon kaplama sitemlerinde kullanılan panellerin her biri en az 30 kilo olduğu için düşmeleri durumunda ev halkına veya bina önündeki yayalara ciddi zararlar verebilirler. Bu doğrultuda cam balkon yaptırmak istediğiniz firmayı iyi araştırmalı ve mutlaka referanslarını da kontrol etmelisiniz.

Cam balkon sistemleri standart olarak şeffaf cam paneller ile yapılsa da müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı tondaki renklerde de yapılabilir. Özellikle balkonun dışarıdan görülmesini istemeyen müşterilerimiz için siyah ve kahverengi panel seçenekleri bulunmaktadır. Bu renk panellerde dışarıdan içerisi görünmez fakat tam tersi içeriden dışarısı görülebilmektedir. Özel hayatın gizliliğini önemseyen müşterilerimiz için şeffaf olmayan panelleri öneriyoruz.

Bu panellerin bir diğer avantajı da güneş ışınlarının balkona girmesini kısıtlayarak, sıcak yaz günlerinde balkonda serin bir ortam yakalamayı sağlamalarıdır.

Cam balkonlar sonrasında balkonunuz adeta bir oda haline gelecek, pislenmeyecek, zararlı güneş ışınlarından korunacak, yağmurlu havalarda ıslanmayacak ve adeta size evin içinde muhteşem bir yaşam alanı sunacaktır.

Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon fiyatlarını belirleyen en önemli etken malzeme kalitesi ve balkonun yapı şeklidir. Küçük ve standart olan balkonlarda cam balkon yapım fiyatları oldukça düşük olmaktadır. Mutlaka profesyonel ve kurumsal olarak çalışan firmaları tercih ediniz. Bu işi merdiven altı yapan firmalar, ileriki zamanlarda dönüşü mümkün olmayan zararlara yol açabilirler.

Şimdi daha fazla vakit kaybetmeden bizi arayarak güncel cam balkon kapama sistemleri ile alakalı fiyatlarımızı öğrenebilir ve detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.