GÜVEN
KALİTE
HIZLI MONTAJ
FİRMAMIZI ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakırköy Cam Balkon

Cam balkon kapama sitemleri, küçük veya büyük tüm balkon sistemlerinde uygulanabilmektedir. Balkonların mevsim şartlarından ve dış etkenlerden soyutlanmasını amaçlayan bu sistem, artık neredeyse her 3 ev sahibinden 1’i tarafından evlerinin balkonlarına uygulatılmakta. İşçiliğin ve kullanılan malzemelerin kalitesinin hayati öneme sahip olduğu cam balkonlar, balkonlarınızı 4 mevsim de kullanmanıza imkan sağlıyor.

Balkonun yazın çok sıcak aylarında ve kışın yağışlı günlerinde kullanımı imkansız hale geliyor. Cam balkon panelleri ise yazın güneş ışığını kesiyor ve yağışlı günlerde de dışarıdaki yağışın içeriye girmesine kusursuz bir şekilde engel oluyor. Bu sayede balkonunuz mutfağın bir uzantısı veya bir oda haline gelmiş oluyor. Evinizin yaşam alanını genişletmek ve tertemiz bir balkona sahip olmak için daha fazla beklemeden cam balkon kapama sistemlerini evinize kazandırmanızı tavsiye ediyoruz.

Cam Balkon Çeşitleri

Cam balkonların panelleri ve üzerindeki yürüdükleri raylı sistem çeşitlilik gösterebilir. Malzemelerin kalitesi de cam balkonun kullanım kolaylığı üzerinde ciddi manada etkilidir. Özellikle tekerlek sayısının çokluğu ve rayın kalitesi, çok daha rahat açma kapama işleminin yapılmasını sağlar. Bunun yanında tasarım çeşitleri ise paneller üzerinde görülmektedir. Cam paneller genel olarak şeffaf üretilse de müşterilerin taleplerine göre koyu renklerde de üretilebilir. Koyu renklerin içeriyi göstermemesi, özel hayata önem veren kişiler için önemlidir. Uzmanlar grup olarak hizmet verdiğimiz bölgeler arasında bakırköy cam balkon firması olarak en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Bu tür camlarda dışarıdan içerisi görünmez fakat içeriden dışarısı rahatlıkla görülebilir.

Cam Balkon Kurulum Aşaması

Cam balkon kapama sistemlerinin kurulumu uzmanlık isteyen bir işlemdir. Bize verdiğiniz sipariş sonrası uzman ekiplerimiz fizibilite çalışması yapmak için evinize veya cam balkon yaptırmak istediğiniz lokasyona gelirler. Burada yapılan çalışma sonrası kurulumu yapacak tekniker ekibimiz, hazırlıklı olarak geleceği için çoğu zaman aynı gün içerisinde tüm işlem biter. Balkonunuzun büyük olması veya yapı şeklinin standartların dışında olması gibi durumlarda ise cam balkon sistemlerinin yapımı 3 güne kadar sürebilmektedir.

Bu paneller oldukça ağır malzemeler olduğu için mutlaka bol referanslı kurumsal firmalar ile çalışmanızı öneririz. Zira yapılan amatör işlemler sonucu bu paneller yerinden çıkabilir ve insan sağlığına ciddi zararlar verebilir. Cam balkon kapama sitemleri her türlü sert rüzgarda sağlam duracak şekilde, düzgün inşa edilmelidir.

Cam balkon kapama sitemlerinin maliyetini ise kullanılan malzeme kalitesi ve balkonun büyüklüğüne göre kullanılan malzeme adedi belirlemektedir. İşçilik maliyetleri ise fiyatı etkileyen bir diğer etken. Cam balkon sistemlerinde, paneller sadece 1 dakika içerisinde açılıp kapanabilir. Bu da bu kapalı yaşam alanlarını dilediğiniz zaman eski balkonunuza çevirmenizi sağlayacaktır.

Cam Balkon Kapama Sistemleri

Evinizin en kıymetli bölümlerinden birisi olan balkonunuzu, büyüklüğü ne olursa olsun kaplatmak ve temizlik gibi büyük sorundan da kurtulmak istiyorsanız artık tam zamanı. Şimdi bizi arayarak güncel cam balkon fiyatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.