GÜVEN
KALİTE
HIZLI MONTAJ
FİRMAMIZI ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Beşiktaş Cam Balkon

Son yıllarda kullanımı çok artan cam balkon kapama sistemlerinin, birçok avantajı bulunmaktadır. Kurulumunun kolay ve maliyetli olmaması sebebiyle de tercih sebebi olan cam balkonlar, profesyonel ekipler tarafından kurulmalıdır. Cam balkonların kurulması ile beraber evinizin vakit geçirmekten hoşlandığınız bölümü olan balkonlarınız, bir ömür boyu kullanıma uygun olacaktır. Zira siz de çok iyi bilirsiniz ki güneşin en tepede olduğu kavurucu yaz günlerinde veya yağışlı günlerde balkonda oturmak imkansızdır. Cam balkon kapama sistemleri ise her mevsimde balkonunuzdan istifade etmenize imkan tanır.

Bunun yanında açık balkonlar dış dünyadan toz, yağmur, kar veya hayvan pislikleri gibi onlarca farklı madde ile kirlenirler. Balkonunuz açık olduğu zaman neredeyse her gün temizlemeniz gerekir ve çoğu zamanda buna üşenildiği için balkonda hiç oturulmaz. Halbuki kapalı balkonlarda bu sorun da olmayacaktır. Uzmanlar cam balkon şık tasarımlara sahip, şık tasarımlara sahip uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı sistemler konusunda beşiktaş cam balkon şubesi ile hizmetinizdedir.

Cam Balkon Kapama Sistemleri Faydaları

Cam Balkonlarınızdaki cam panelleri şeffaf değil de koyu bir renkten seçerseniz güneş ışınlarının içeriye girmesini engeller. Bu sayede sizde sıcaktan bunalmadan balkonunuzda saatlerce oturabilirsiniz. Bu cam paneller hiçbir şekilde su da sızdırmaz. Dışarıda bardaktan boşanırcasına yağmur yağsa bile içeriye 1 damla bile su sızmayacaktır. Cam panellerin yalıtımlı olması durumunda içerisi yaz günlerinde serin, kış günlerinde ise dışarıya göre çok daha sıcak olacaktır. Sert havanın direkt olarak içeriye girmemesi, cam balkon kullanılan binaların en az %15 ısı tasarrufu sağladığını ortaya koymaktadır.

Cam balkonlar bunun yanında balkonunuzu dış dünyadan da ayırır. Öncesinde herkesin orada ne olup bittiğini görebildiği bir yer iken, dıştan içerisini göstermeyen cam panelleri sayesinde balkonunuz da özel hayatınıza dahil olmuş olur. Ayrıca bu cam paneller dilediğiniz zaman açılıp kapanabildiği için de balkonunuzu istediğiniz zaman havadar bir yer yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Balkonunuzu arada bir çıktığınız bir yerden yaşam alanına çevirmek için daha fazla vakit kaybetmemenizi öneririz.

Cam Balkon Kurulumu Nasıl Oluyor?

Cam balkon kapama sistemlerinin kalitesini işçiliği yapan firma ve kullanılan malzemelerin kalitesi belirlemektedir. Müşterilerimizin taleplerine göre onlarca farklı tasarım ile artık bu kapama hizmetini verebilmekteyiz. Standart olarak şeffaf cam paneller ile yapılan bu sistem, müşteri talebine göre dilenilen renkteki cam paneller ile de yapılmaktadır.

Kurulum balkonun büyüklüğüne ve şekline göre 1 ila 3 gün arasında tamamlanmaktadır. Cam balkon maliyeti ise tamamen kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliğe göre değişmektedir. Eğer standart dışı bir balkonunuz yok ise çok daha uygun fiyatlar ile yaptırabileceğinizi söyleyelim. Kullanılan ray sistemi, tekerlek sayısı ve panel kalitesi de yine cam balkon kapama sitemlerinin fiyatını belirlemede önemli rol oynamaktadır.

Siz de sektörün en iyi cam balkon kapama hizmetini satın almak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçiniz.

Cam Balkon Modelleri