GÜVEN
KALİTE
HIZLI MONTAJ
FİRMAMIZI ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bayrampaşa Cam Balkon

Evinizin güvenliğini arttırmak ve yaz – kış balkonunuzu kullanabilmek için cam balkon yaptırabilirsiniz. Balkon kapamaları korkuluklara tırmanılarak evinize girilmesini engeller. Ayrıca balkona kar, yağmur düşmesini engelleyerek her mevsim kullanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle evinde atıl eşyaları ve kuru bakliyatları koyacak yer bulamayanlar için kapalı balkonlar büyük avantaj sağlayacaktır.

Cam kapama sisteminin yapımı 2 ile 4 iş gününde bütün bir daire için tamamlanmaktadır. Tadilat esnasında çok fazla toz ve atık çıkmadığı için temizlik kısa sürede biter ve balkonunuz kullanılır hale gelir. Bayrampaşa bölgesinde verdiğimiz cam balkon hizmetlerinde her zaman kaliteli ve güvenilir ürün seçeneklerimiz ile en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Çocuklarının Güvenliğini Düşünen Ailelerin Tercihi

Maalesef çocukların kendi başlarına balkon pervazına çıkıp düşebilir, ciddi şekilde yaralanabilirler. Böylesi kazaların önüne geçmek için ebeveynler balkonda ekstra bir güvenlik talep edecektir. Cam balkon yüksek pervazı, katlanıp kilitlenebiliyor olması sayesinde çocukların güvenliğini sağlar. Ebeveynler cam katmanları kapatıp kilitlediklerinde küçük yaştaki bir çocuk tek başına kilidi açamaz. Böylece düşüp yaralanma ihtimalleri de ortadan kalkar.

Kapalı balkonlar düşmeleri engellediği gibi dışarıdan tırmanmayı da engeller. Hırsızlar evlere genellikle balkonlardan girmektedirler. Bir ve ikinci kattaki evler bu açıdan risk altındadır. Kapalı balkonda bulunan rüzgar kilidi ve pencere kilidi çift güvenlik sağlayacaktır. Kilitler dikey ve yatay konumlandırıldığı için zorlamalara karşı direnç gösterir.

Ömürlük Tasarruf ve Kullanım

Cam balkon, dışarıdaki hava ile oda arasındaki direkt bağlantıyı önleyecektir. Kış aylarında dışarıdan gelen soğuk hava ile evin ısısı arasında bariyer olacaktır. Bu ısı yalıtımı fonksiyonu uzun sürede ısınma masraflarında düşüş ile tasarruf sağlar.

Isıcamdan imâl edile balkonlar bir ömür sorunsuz kullanılabilirler. 25 yıl esnek kalan silikonlar yenilendiği takdirde katlamalı cam mekanizması işlevini koruyacaktır. Paslanmaz çelikten ve soğuk – sıcak dirençli boya sayesinde metal gövde de kolay kolay aşınmaz.

Kapalı balkonlar evinizin kullanılan alanını arttırır. Mutfağını veya bir başka odasını genişletmek isteyenler ciddi bir masraf yaparak duvar ördürmek yerine bu sistemi kullanabilirler. Katlanabilir olması sayesinde dilenildiği takdirde tamamen açılabilir ve balkon oturum için kullanılabilir. Kış aylarında kapatılarak balkondaki eşyaların kardan, yağmurdan, tozdan ve soğuktan korunması sağlanır.

Uzun yıllar verim alabileceğiniz cam balkonlar konusunda kaliteli bir şekilde ürünlerimizi sizlere en uygun ödeme seçenekleri ile ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Gelişen teknoloji ve beraberinde ortaya çıkan fiyat farklılıklarına takılmak yerine kaliteli ürünleri tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Uzmanlar cam balkon olarak istanbul’un birçok bölgesinde en iyi hizmet ağı ile ürünlerimizi sizlere sunmayı hedeflemekteyiz. Gelişen bölgeler arasında yer alan bayrampaşa cam balkon olarak ürün modellerimizi ayrıntılı olarak inceleyebilir ve doğru kararlar verebilirsiniz. Firmamız üretici firma pozisyonunda olduğu için daha uygun fiyatlar ile ürünlerimizi temin edebilirsiniz.