GÜVEN
KALİTE
HIZLI MONTAJ
FİRMAMIZI ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kağıthane Cam Balkon

1988 yılından beri kaliteli ürün seçeneği ve uygun fiyatları ile ihtiyaçlarınızı en hızlı çözüme kavuşturmayı hedefleyen Uzmanlar Cam Balkon, istanbul’un çeşitli bölgelerinde ; cam balkon, teras kapama ve kış bahçesi sistemleri konusunda kağıthane bölgesinde hizmet vermektedir. Damperli camlardan üretilen kapama sistemleri güvenli ve oldukça kullanışlıdır. Mevsimsel değişmelerden kaynaklı kullanımı azalan balkon alanlarını daha kullanışlı bir hale getirmeniz için tercih edebileceğiniz cam balkon kapama sistemleri, tek ve çift yönlü açılabilme seçeneği sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Cam Balkon Avantajları Nelerdir ?

Soğuk havanın en çok barındığı balkon alanlarını tamamen koruma altına alarak, yakıt yönünden tasarruf sağlamanıza olanak sağlar. Yağış ve kirli havanın tamamen içeri geçmesini engeller. Özel olarak tasarlanan güvenlik kilidi dışardan gelecek tehlikelere karşı koruma imkanı sunar. Görüntü kaybı oluşturmadan, dış ortamı en iyi şekilde hissetmenize olanak sağlayan bir tasarıma sahiptir. Darbelere karşı dayanıklı olarak üretilen bu malzemelerin montajı da, uygulanacak alana göre farklılık gösterebilir.

Cam Balkon Malzemesinin Özellikleri

Ara kısımlarda yer alan silikonlar, ısıt yalıtım görevi görmektedir. Zaman içerisinde güneş ışınlarından etkilenerek sararma gibi durumların mevcut olduğu bu ürünlerin fiyatları düşük olduğundan değişebilir. Garanti kapsamı dışında kalan durumlar da,firmamızdan hizmet alan müşterilerimize özel teknik hizmet bedel maliyetleri daha düşük olacaktır.

İstanbul’un gelişen merkezleri arasında önemli bir konumda yer alana kağıthane bölgesinde cam balkon sistemleri konusunda bulunan şubemizden fiyatlar ve projeler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cam Balkon Modelleri uygulanacak alanlara göre farklılık gösterebilir. Ürün fiyatları da uygulanacak alanın ebat ve ölçülerine göre değişmektedir. Kağıthane cam balkon fiyatları ve hizmet bölgelerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm herşeyi firmamızın müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

CAM BALKON MODELLERİ